Київ

Біла Церква

  • 3933 з мобільного безкоштовно

Вінниця

  • 3933 з мобільного безкоштовно

Дніпро

Запоріжжя

Кременчуг

  • 3933 з мобільного безкоштовно

Луцьк

Львів

Ніжин

Одеса

Ужгород

Черкаси

Чернігів

✅ Служба таксі 3933 у Львові: ми завжди на зв’язку

Телефонні номери таксі, якість послуг яких справила позитивне враження, намагаються записати або запам’ятати, щоб скористатися при нагоді або порадити друзям. Але записи часто губляться або зникають з книги контактів мобільного телефону, а на власну пам’ять у більшості людей взагалі надії немає. Тому саме економне таксі у Львові обрало для спілкування з клієнтами короткий номер, що легко запам’ятати – 3933.

Швидке замовлення таксі – це просто

Ви часто стикаєтеся з тим, що лінія оператора перевантажена і потрібно невизначений час почекати, поки диспетчер зможе прийняти замовлення? А хвилини катастрофічно швидко зникають, і Ви нервуєте, намагаючись знайти вихід з положення. На допомогу в такій ситуації прийдуть інформаційні технології. Що може бути простіше, ніж заповнити лаконічну форму онлайн-заявки?робота в таксі

✅ Замовлення таксі онлайн. Впевнено заходьте на наш сайт, і в розділі “Онлайн-замовлення” вкажіть стартову і фінальну точку маршруту. Не забудьте залишити номер контактного телефону для можливості встановлення зворотного зв’язку, щоб наш оператор зміг повідомити Вам про марку і час прибуття автомобіля за адресою вашого місцезнаходження. Не сумнівайтеся в швидкості обробки заявки! Наша служба таксі однаково оперативно реагує і на телефонні дзвінки, і на замовлення в електронному вигляді. Всього кілька хвилин – і найближчий екіпаж вже чекає Вас під дверима.

✅ Мобільний додаток. У вас на даний момент немає під рукою стаціонарного комп’ютера? Це перестане бути проблемою, якщо Ви встановите спеціальний додаток на мобільний пристрій (планшет або смартфон). За допомогою цієї програми Ви в будь-який момент зможете викликати таксі 3933 з будь-якої точки Львова. Адаптований спеціально для нашої служби додаток дозволить відправити заявку в кілька кліків.

 

Вакансії в таксі Львова

Ви пишаєтеся своїми навичками безпечного водіння? Ви прекрасно орієнтуєтеся в будь-якому куточку Львова? Ви шукаєте можливість додаткового заробітку або постійного працевлаштування? Заповніть електронну форму на відповідній сторінці. Ми опрацюємо Вашу заявку і повідомимо про прийняте рішення. Якщо у Вас є питання або наша відповідь затримується, зв’яжіться з нами по телефону 067-623-39-33. Відповідальний фахівець докладно розповість Вам про вимоги до автомобіля і до професійних якостей водія.

робота водієм з власним автомобілем у львові

Зворотній зв’язок з клієнтом – стимул для вдосконалення сервісу та усунення недоліків

Ми виставляємо свої контакти у вільному доступі не тільки для полегшення функції замовлення таксі. Двосторонній зв’язок – взаємовигідне рішення для клієнта і постачальника послуг. Своєчасна реакція на зауваження і пропозиції допоможе нам зробити таксі 3933 у Львові ще більш зручним для клієнта.

  • ✅Скарги. У Вас виникли претензії до роботи нашої служби? Поведінка водія під час поїздки Вас розчарувала? Екіпаж прибув невчасно за вашою адресою? Через повільність наших співробітників або незнання міста водієм ви запізнилися на зустріч або рейс? Телефонуйте за нашими телефонами або пишіть нам на електронну пошту. Кожна скарга чи заява будуть ретельно розглянуті і проаналізовані, винуватці будуть покарані. Ми зробимо все, щоб подібні негативні ситуації більше не повторювалися.
  • ✅Пропозиції. Ви знаєте, як поліпшити рівень обслуговування? У Вас є пропозиції щодо розширення послуг? Ви можете викласти свої міркування і побажання по телефону або в письмовому вигляді. Ми уважно вивчимо Ваші побажання і пропозиції, і якщо вони вписуються в концепцію подальшого розвитку нашої служби таксі, то візьмемо їх на озброєння.
  • ✅Подяки. Ми також завжди із радістю вислухаємо хороші відгуки про нашу роботу. Якщо Ви задоволені нашою оперативністю і сервісом, розкажіть нам про це. Слова подяки стимулюють наших співробітників, які прагнуть внести поліпшення для зручності клієнтів. Ми завжди знайдемо можливість віддячити диспетчерам і водіям, на чию адресу надходять подяки від клієнтів.

Контакти служби таксі 3933, представлені на сторінці, стануть в нагоді і корпоративним клієнтам. Ми зможемо обговорити питання тривалої співпраці з обслуговування компаній і організацій, включаючи особливості оплати рахунків.

 

Ми завжди відкриті для діалогу – спробуйте переконатися в цьому самі.