• null

  Спеціальні умови

 • null

  Зручний графік роботи

 • null

  Стабільний дохід

 • null

  100% завантаженість

✅ ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОДІЇВ

з власним автомобілем
taximen-rounded


✅ Цікава і прибуткова робота водієм з власним автомобілем у Львові

Під час економічної кризи, коли робочі місця скорочуються, а підприємства стрімко ліквідуються, проблематично знайти постійне джерело доходу. У Вас є особистий автомобіль? Вам хочеться, щоб машина не тільки тягнула гроші з бюджету на паливо і технічне обслуговування, а й допомагала заробляти? Звертайтеся у таксі 3933 у Львові з питаннь співпраці: просто заповніть форму заявки на сайті і зачекайте нашої відповіді.

Безперечні “плюси” – робота в таксі Львів 3933

Наша пропозиція – це робота таксі у Львові. Співпраця для тих хто водій з власним авто Львів, має ряд переваг, здатних допомогти вибудувати план роботи на день.робота в таксі Львів

 • ✅Оптимальний графік. Обираючи робота водій таксі Львів, Ви можете побудувати свій графік таким чином, щоб він органічно поєднував в собі всі звичні пункти щоденного розпорядку, не шкодячи родині і особистим справам. Співпрацю зі службою Таксі 3933 цілком реально поєднувати з основним місцем роботи, використовуючи цю можливість, як засіб додаткового доходу (або основного).
 • ✅Ліцензійна програма mobilavto розкриває широкі можливості для організації роботи. Ви регулярно отримуєте замовлення із вже готовим маршрутом. Програма інформує про точну адресу виклику і кінцевий пункт поїздки, з урахуванням очікуваного кілометражу і вартості на основі тарифів на послуги.
 • ✅Відсутність зайвих пробігів. Диспетчер враховує місце знаходження екіпажу в даний момент і направляє замовлення за найближчою адресою. Вам не доведеться поспішати через все місто, даремно спалюючи пальне.

Водій таксі, які працюють в нашій службі мають доступ до бази даних про попередні замовлення, зарезервованих за 1-2 дні. Щоденна потреба в послугах таксі, безліч заявок гарантують хороший заробіток протягом місяця.

Бонуси і пільги для водіїв

Робота таксі у Львові не обмежена у часі. Тому робота йде цілодобово! Зважившись на співпрацю зі службою таксі 3933 у Львові, водії набувають ряд приємних можливостей. Перш за все акцентуємо увагу, що комісія за отримання замовлень від 5%. Цю незначну суму зможе виділити будь-який зацікавлений в роботі водій. Крім того, є ряд бонусів і пільг, які ми надаємо своїм співробітникам.

 • ✅Економія на паливі -3грн/л. Віддаючи перевагу заправці автомобіля на АЗС -партнерах WOG, Ви отримуєте знижку на кожному літрі бензину або газу.
 • ✅Вигідна Цивілка -30%. Оформлення ОСАГО для водіїв таксі 3933 обійдеться значно дешевше, ніж самостійне звернення в страхову компанію.
 • ✅Бонус при переході на газобалонне обладнання. Якщо Ви вирішите перевести свій транспортний засіб на газове паливо, то отримаєте подарунковий сертифікат.водій таксі

Вас приваблюють можливості, що відкрилися? Ласкаво просимо в команду таксі 3933!

Умови для отримання роботи у Львові

Ви вже почали заповнювати заявку претендента на роботу в таксі? Звертаємо Вашу увагу на деякі нюанси і характеристики, якими повинен володіти претендент і його автомобіль.

 • ✅Вік водія не молодше 23 років. Так, ми знаємо, що і в 20 років можна бути чудовим і відповідальним водієм, але перевага віддається людям, які пройшли період “всемогутності” на дорозі і необґрунтованої самовпевненості.
 • ✅Стаж водіння не менше 2-х років. Саме такий часовий проміжок активної присутності за кермом на міських магістралях вважається психологами оптимальним для напрацювання адекватних реакцій в будь-яких ситуаціях.
 • ✅Добре знання Львова. Водій повинен швидко орієнтуватися в лабіринтах старого міста, активно цікавитися змінами розташування знаків і напрямків руху. Звернення за допомогою до GPS-навігатора іноді може забрати дорогоцінні для клієнта хвилини.

Вимоги, що висуваються до транспортного засобу, прості і зрозумілі. Перш за все цікавить технічний стан автомобіля, регулярність проходження ТО. Важливим фактором є і підтримання чистоти в салоні, відсутність неприємного тютюнового запаху. Перевага віддається чотирьох- або п’ятидверним автомобілям. Якщо Ви власник Daewoo Lanos, ВАЗ (починаючи з 10-ї моделі) або більш престижної марки, ми будемо раді бачити Вас в нашому колективі.

Зважте уважно всі вимоги, і якщо Ваші можливості збігаються з нашими побажаннями, то сміливо заповнюйте заявку. Ми також детально обговоримо деталі майбутньої роботи за номерами телефонів.

✅” +380936759727 “

✅” +380674897929 “